Spacerówki dziecięce Coneco

Bycie rodzicem bliźniaków to nie lada wyzwanie, czyż nie? Ale szczerze, to też wielkie wyróżnienie, którego ja zaszczyt mam dostąpić, dlatego szczerze wiem, z jakimi dylematami spotykają się rodzice bliźniaków.
Jednym z nich jest zakup wózka, dlaczego?
Nie wozimy jednego tylko dwójkę dzieci, dlatego jest zdecydowanie ciężej go prowadzić, powinniśmy zatem kupić wózek, który sam w sobie nie będzie ciężki. Jeszcze rodzice, którzy mieszkają w mieście nie odczują tak bardzo tego problemu, ale gdy mamy do pokonania piaszczyste lub żwirowe drogi, jest to niestety wyzwanie.
Kolejnym punktem jest zwrotność wózka, jeżeli jest on oporny, niestety nawet w mieście nie będzie nam się go dobrze prowadziło. Wybierając się do sklepu z wózkami dla bliźniaków, zwróćmy uwagę jak się prowadzi dany wózek. Nawet w sklepie będziemy widzieli czy dobrze nam się nim skręca, czy jednak mamy opory.
Następnie sprawdźmy jego dokładne wymiary, pamiętajmy że dobrze jest wybrać wózek, który zmieści nam się w standardowe drzwi czyli 90 a najlepiej 80. To zdecydowanie ułatwi nam poruszanie się zarówno po mieście jak i z wizytą do znajomych czy rodziny. Długość nie jest już tak ważna, ale szerokość powinna być decydującym elementem podczas zakupu. Dla niektórych wysokość również może mieć znaczenie, gdyż niskie osoby będą chciały wybrać niższy wózek lub wózek z możliwością regulacji rączki.
Ja zwróciłam uwagę na wózek x lander dla bliźniaków.
Szczególnie spodobała mi się jego stabilność a także zwrotność, które były elementami decydującymi przy wyborze. Oczywiście kolejną sprawą, na którą zwróciłam uwagę to waga, ponieważ często jeżdżę samochodem i nie chciałam dźwigać go przy każdym złożeniu. Dzięki temu, że demontaż kół jest bardzo szybki można go łatwo składać, transportować czy przechowywać.
Jak każda kobieta zwróciłam również uwagę na design. Jest on dwukolorowy, dzięki czemu się wyróżnia i super wygląda. Te wszystkie cechy zadecydowały, że wraz z mężem zakupiliśmy ten wózek i do dziś jesteśmy zadowoleni z zakupu.
Dzięki wymiarom wózka łatwo można go prowadzić a wyjście do sklepu czy galerii nie stanowi problemu.
Zapewne zastanawiacie się gdzie można ten wózek zakupić. Jest kilka możliwości, znajdziecie go na pewno w kilku sklepach stacjonarnych z wózkami, w sklepach dla bliźniaków ale chyba najlepszym rozwiązaniem jest zakup go przez internet. My tak zrobiliśmy … pozwoliło to nam zaoszczędzić wiele czasu, ponieważ wózki bliźniacze w sklepach stacjonarnych nie są łatwo dostępnymi produktami.
Plusem zakupów internetowych są liczne promocje, dzięki czemu możecie upolować go w na prawdę dobrej cenie. Większość sklepów oferuję dostawę w cenie, dlatego nie poniesiecie dodatkowych kosztów a jeżeli wózek Wam się nie spodoba, zawsze możecie go zwrócić, chociaż szczerze w to wątpię. Porównując go z innymi wózkami, to na prawdę świetny wybór w tej kategorii cenowej.
Ważne jest by zarówno mama prowadząc jak i dzieci jeżdżąc czuły się w wózku dobrze. Dzięki pięciostopniowym pasom na pewno tak będzie, dlatego polecam rozważyć ten wózek przy wyborze wózka dla bliźniaków.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here