Jak znaleźć dobrą spacerówkę do jazdy w terenie?

Każdy rodzic chciałby w sposób bezpieczny oraz komfortowy przewozić swoje dzieci. Zwykle to właśnie kwestia bezpieczeństwa jest właśnie tą najbardziej znaczącą.
Wózki dla bliźniaków x-lander niewątpliwie łączą w sobie wygodę, z odpowiednią ochroną dziecka. Wiąże się to z posiadaną przez ten typ wózka spacerowego, szerokiej gondoli. Zapewnia ona na tylko stabilność pojazdu, ale i ułatwia zapewnienie ochrony przed czynnikami atmosferycznymi. Ponadto w całej gamie ofertowej, w wózkach x lander można zainstalować fotelik samochodowy. Znakomicie sprawdza się on w czasie przemieszczania się na dłuższe trasy, ze starszymi już pociechami.
W aspekcie dostosowywania pojazdu do potrzeb dziecka, spacerówki typu x lander pozwalają na znaczące modyfikacje. Przykładem tego mogą być specjalnie przygotowane okienka wentylacyjne. Pozwalają one na swobodniejszy dostęp powietrza. Obecnie w gondolach typu x lander zakłada się dodatkowe daszki . Rozwiązanie to pełni rolę ochrony przed upałem. Powiększana budka ma istotne znaczenie, zwłaszcza kiedy więcej niż jedno dziecko korzysta z pojazdu w tym samym czasie. Dodatkowo istnieje opcja doposażenia pojazdu w pomniejsze daszki chroniące przed zimnym, silnym, gwałtownym wiatrem. Ciekawym rozwiązaniem dostępnym od niedawna są ciche napy. Dzięki nim można bezszelestnie zapiąć pokrowiec wózka. Gwarantuje to, że dziecko nie zostanie w sposób gwałtowny wyrwane ze snu. Jak wiadomo obecnie wskutek występowania różnego typu zanieczyszczeń, a także z powodu rozlicznych mutacji genowych, nierzadko dochodzi do wystąpienia alergii. Jednak i na ten problem projektanci wózka x lander znaleźli odpowiednie rozwiązanie. Jest nim wykorzystanie jedynie naturalnych materiałów, do produkcji wyściółki wewnętrznej gondoli. Dodatkowym ułatwieniem jest również zamontowany gryzak. Pozwala on na rozproszenie uwagi dzieci i dzięki temu uspokaja je. Producenci nie zapomnieli również o uproszczeniach dla rodziców. Najnowsze pojazdy tej generacji posiadają na swoim wyposażeniu dodatkowe kieszonki. Z pewnością przydadzą się do przechowywania licznych drobiazgów, które są bardzo pomocne w czasie pokonywania dłuższych odcinków. System folder locking pozwala na szybkie i skuteczne unieruchomienie ramy. Zwiększa to wydatnie sterowność całego wózka. Ogranicza zatem ryzyko wpadnięcia w poślizg, czy też wywrócenia się pojazdu. Ze względów estetycznych pomyślano również o specjalnej rączce. Jej zadaniem jest maskowanie śrubek odpowiadających za mechanizm hamulca. Jak wiadomo stan chodników w Polsce, z różnych przyczyn pozostawia wiele do życzenia . Nierzadko występują wyżłobienia, koleiny , konary drzew wrastających w środek chodnika. Ponadto często zalegają na nim rozmaite śmieci. Jak na przykład szlo z potłuczonych butelek . Właśnie dlatego osoby odpowiedzialne za produkcję x – landerów zdecydowały o wprowadzeniu dodatkowych zabezpieczeń na koła. Dzięki tym rozwiązaniom opona wózka nie ulegnie przebiciu, nawet w najbardziej wymagających warunkach. Analizując te wszystkie zalety można stwierdzić ,że wózki x lander będą znakomitym wyborem dla klientów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here