Spacerówka idealna

Każdy wie, że znalezienie odpowiedniego wózka dla dziecka nigdy nie jest łatwym i szybkim zadaniem. Poszukując wózka najpierw warto zastanowić się, jakie dokładnie są nasze oczekiwania, potrzeby i jakie najważniejsze cechy powinien posiadać wymarzony, idealny wózek. Zakup należy przemyśleć kilka razy, żeby pojazd służył jak najdłużej i był jak najbardziej wygodny – zarówno dla dziecka, jak i rodziców.
Wózki dziecięce wielofunkcyjne
Wózki wielofunkcyjne zazwyczaj są najczęściej wybierane przez rodziców ze względu na ich wielozadaniowość. Takie wózki dziecięce jak 2w1 lub 3w1 cieszą się tak dużą popularnością, ponieważ zakup jednego wózka załatwia problem zakupu pojazdu z gondolą oraz spacerówki, a czasami również i fotelika samochodowego. Niestety takie wózki są oczywiści droższe ale należy pamiętać, że taki pojazd będzie służył dziecku przez dłuższy czas.
Popularne wózki dziecięce to np:
Wózki dla wymagających rodziców, którzy szukają tylko produktów z najwyższej półki wyróżniają się doskonałą jakością a sam wózek jest wykonany z dużą dokładnością. Przy takim wózku możemy regulować tylne amortyzatory, przednie oraz boczne amortyzatory, przez co nadaje się praktycznie na każdą nawierzchnię. Po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca. Dodatkową zaletą jest nowoczesny design – dno gondoli zostało pokryte folią, która ma strukturę karbonu, natomiast aluminiowy stelaż został wykończony na wysoki połysk. Oczywiście możemy rozbudować wózek poprzez dokupienie dodatkowych elementów, takich jak parasolka czy fotelik samochodowy. Zaletami takiego wózka jest dobra jakość wykonania elementów, posiada on małe wymiary po złożeniu, dodatkowo możemy dokupić fotelik samochodowy, regulowane oraz wygodne siedzisko. Wadą jest niestety wysoka cena.
Wózek wielofunkcyjny 3w1 łączący w zestawie wózek z gondolą, spacerówkę oraz fotelik samochodowy. Wykonany z materiałów dobrej jakości, dostępny w trzech praktycznych wersjach kolorystycznych. W wersji z gondolą zapewnia dziecku komfort oraz ochronę przeciwsłoneczną. Spacerówka daje szerokie możliwości regulacji oparcia oraz podnóżka, tak aby zapewnić dziecku jak największy komfort. Zaletą wózka są pojemne torby na podręczne akcesoria oraz na zakupy. Pompowane koła oznaczają dobrą amortyzację na nierównej nawierzchni. Wózek jest stosunkowo lekki, a po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca. Zaletami tego wózka jest niska cena, dobra amortyzacja oraz stabilność, szerokie możliwości regulacji. Jedyną wadą jest stelaż w jasnym kolorze.
Wózek głęboko spacerowy.Tego wózka nie może zabraknąć w żadnym zestawieniu najlepszych wózków dziecięcych. Ten wózek świetnie się prowadzi, jest mobilny, zwrotny i bardzo estetycznie wygląda. Wózek nadaje się nawet na spacery po nierównej nawierzchni. Łatwo się składa i rozkłada mimo tego, że nie należy do najlżejszych wózków. Siedzisko można regulować w wielu pozycjach, przez co taki wózek zapewnia dziecku komfort i bezpieczeństwo. Zalety tego wózka to dobra amortyzacja, posiada nowoczesny wygląd, jest wygodny.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here