Polecany produkt

Każdy młody rodzic musi zakupić wózek dla swojego dziecka. Pierwszy z nich to zazwyczaj głęboki wózek z gondolą. Jest to dobry wybór gdyż dziecko znajdując się w tego typu pojeździe w pozycji leżącej ma wysoki komfort. W dużym wózku łatwo zapewnić też odpowiednie warunki termiczne niemowlakowi gdyż grube osłony gondoli zapewniają ciepło bez większego wysiłku włożonego ze strony rodzica. Każde dziecko jednak rośnie i rozwija się. Badania grupy naukowców z uniwersytetu w Kalifornii pokazują, że dziecko w przeciągu pierwszego roku życia powiększa swoje rozmiary czterokrotnie. Jeżeli więc dziecko jest już zbyt duże na wózek głęboki i potrafi samodzielnie utrzymać się w pozycji siedzącej trzeba kupić inny typ wózka. Dobrym wyborem jest tu lekka spacerówka z dobrą amortyzacją. Tego typu wózek zapewnia znakomity komfort spaceru. Przede wszystkim jest wygodna dla dziecka gdyż może ono podziwiać widoki i krajobrazy, przy tym oddycha świeżym powietrzem i ćwiczy siedzenie. Spacerówka to też komfort dla rodzica. Może on bez problemu zabrać dziecko nawet na dłuższy spacer gdyż spacerówka jest trzykrotnie lżejsza od klasycznego wózka głębokiego. Ważna jest również dobra amortyzacja w wózku. Umożliwia ona jazdę nie tylko bo chodnikach czy asfaltowych ścieżkach. Przy odpowiednim wózku możemy zabrać dziecko nawet w dalszą wyprawę do lasu czy parku. Kluczem do tego są jednak odpowiednie opony i amortyzatory pojazdu. W tym tekście omówię dwa znakomite modele wózków spacerowych polecanych przez ekspertów i konsumentów.
Pierwszym z nich jest wózek spacerowy Bebeto Nico. Jest to wózek wspaniałej włoskiej firmy istniejącej na rynku od ponad sześćdziesięciu lat. Spacerówka jest szeroka i wygodna. Producent wyposażył ją w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz dwie barierki. Sama rama wózka posiada funkcję wpięcia samochodowego fotelika dzięki specjalnym modemom wózkowym. Proces trwa kilka sekund i jest ceniony przez rodziców jako wygodna nowinka. Duże i pompowane koła spacerówki znakomicie amortyzują wszelkie wstrząsy jakie pojawią się na drodze. Dodatkowo wmontowane systemy absorpcji wstrząsów oraz zapamiętywania toru jazdy eliminują wszelkie zakłócenia równowagi i zwiększają wygodę jazdy dziecka, jednocześnie ułatwiając prowadzenie pojazdu rodzicom. Aluminiowa rama pomysłu firmy Nico łatwo się składa i jest bardzo szybka w montażu i demontażu. Wózek więc znakomicie sprawdzi się na wszelkim podłożu. Omawiana firma testowała ten model w różnych warunkach między innymi w górach, lasach, parkach oraz na plażach. Wszędzie okazywało się, że wózek Bebeto Nico jest niezastąpiony i w każdych warunkach skutecznie dowiezie dziecko do celu bez większego wysiłku i zmęczenia ze strony kierującego wózkiem rodzica.
Innym znakomitym na jazdy terenowe wózkiem spacerowym jest model Camarelo Elf. Również jak poprzednik wyposażony został w pięciopunktowe pasy oraz podwójne barierki zwiększające bezpieczeństwo przewozu dziecka. Spacerówka posiada oprócz znakomitych amortyzatorów również dużą budkę chroniącą dziecko przed słońcem co jest znaczną zaletą.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here