Fajne spacerówki dziecięce

Wózki dziecięce firmy x-lander to marka, która na rynku istnieje już od długiego czasu. Produkty tej marki charakteryzują się szeregiem zalet przede wszystkim solidną i wytrzymałą konstrukcją oraz dużymi pompowanymi kołami, dzięki czemu wózek świetnie się sprawdzi nawet na bardzo trudnym terenie. Ponadto co najważniejsze dla rodziców produkty firmy x-lander są bezpieczne i wygodne dla dzieci, a szeroka seria wózków z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Firma tych wózków jest bardzo często wybierana przez przyszłych jak i obecnych rodziców.
Biorąc pod uwagę różnorodność oczekiwań rodziców wobec wózka dziecięcego zostały wyprodukowane kilka serii wózków, które znajdują różne zastosowania jak i różnią się od siebie pod względem wizualnym. Ponadto co roku wychodzi nowa udoskonalona gama produktów, więc firma zyskała miano nowoczesnej. Najpopularniejszym z produktów są wózki 3w1 i 2w1, które świetnie sprawdzają się dla niemowlaków jak i trochę starszych dzieci, ale firma zajmuje się także produkcją spacerówek dla dzieci starszych. Można więc powiedzieć, że inwestycja się opłaca, ponieważ dzięki swojej stabilnej i wytrzymałej konstrukcji wózek posłuży nam dłuższy czas. Wózki 2w1 to modele tak zwane głęboko-spacerowe, które na swoim wyposażeniu posiadają głęboką gondole oraz dla starszego dziecka siedzisko spacerowe, które można zamontować przodem lub tyłem do kierunku jazdy. W wózku 3w1 oprócz standardowych opcji dodatkowym wyposażeniem jest fotelik samochodowy, który najczęściej można zamontować za pomocą adaptera do stelaża co z pewnością jest zaletą dla rodziców chcących podróżować z dzieckiem samochodem, dzięki temu nie musimy za każdym razem przekładać niemowlaka z fotelika do gondoli wózka.
Wózek dla dziecka x-lander to świetny produkt jeżeli poszukujemy odpowiednio bezpiecznego i wygodnego zarówno dla dziecka jak i rodzica wózka. Każdy z modeli wyposażony jest w 5 punktowe pasy bezpieczeństwa z regulacją oraz barierkę ochronną, najczęściej modele wózków zawierają wbudowaną moskitierę, która chroni nasze dziecko przed owadami. Dla wygody rodzica stelaż wózka wykonany jest z aluminium, dzięki czemu wózek nie jest ciężki oraz łatwo go złożyć, koła w tych wózkach są pompowane i by dobrze służyły na różnych powierzchniach przednie koła są skrętne z możliwością blokady do jazdy prosto, rączka do prowadzenia wózka w każdym modelu posiada możliwość regulacji, dzięki tym zastosowaniom wózek prowadzi się lekko i płynnie. Oprócz tego każdy z wózków firmy x-lander posiada pojemny kosz pod wózkiem oraz kilka kieszonek o różnej wielkości co jest zaletą dla wielu rodziców. W wielu modelach wózków w standardowym wyposażeniu dodatkowo dostajemy osłonkę na nóżki oraz folię przeciwdeszczową.
Każdy z wózków x-lander został zaprojektowany z myślą o dzieciach jak i rodzicach, a do ich produkcji wykorzystuje się tylko produkty przyjazne i bezpieczne dzieciom materiały. Wiele produktów tej firmy otrzymało nagrody, wyróżnienia i certyfikaty od różnych instytucji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZakup wózka
Następny artykułTanie wózki dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here