Wózek głęboki z nosidełkiem

Masz problem z odkładaniem maluszka w ciągu dnia? Cały czas nosisz swoje dzieciątko na rękach? Nie masz już siły i szukasz chwili oddechu? Nic prostszego. Leżaczek Chicco Jolie podaruje Ci tych chwil, jak najwięcej. Dla Ciebie jest to chwila spokoju, natomiast dla Twojego maleństwa jest to niezapomniany relaks i zabawa. Leżaczek ten został w pełni dopasowany do potrzeb Twojego maleństwa – posiada dwa nachylenia pozycji i jest wyściełany wewnątrz miękką poduszką, dzięki czemu zapewnia dziecku właściwą ochronę i komfort użytkowania.
Co więcej leżaczek Chicco Jolie posiada wbudowane wibracje, które dzięki urządzeniu wbudowanemu w jego siedzeniu delikatnie koją dziecko i kołyszą do snu. Ponadto wbudowany dodatkowo panel muzyczny pozwala na odtwarzanie różnego rodzaju melodii i kojących maluszka dźwięków. Ale to wciąż nie wszystkie elementy, w jakie został wyposażony leżaczek firmy Chicco, aby urozmaicić maleństwu spędzanie na nim czasu. Posiada pałąk wyposażony w trzy, różne drewniane grzechotki – pszczołę, motylka i ślimaka, która stanowią sporą inspirację dla dziecka do różnego rodzaju zabaw ruchowych, przede wszystkim do machania rączkami, chcąc złapać w nie grzechotki.
Podsumowując kompaktowy i niezmiernie wygodny leżaczek Chicco Jolie posiada:
– bardzo łatwo odchylane do dwóch różnych pozycji siedzisko;
– pałąk mocowany na zatrzaski i zdejmowany z trzema różnymi zabawkami w postaci drewnianych grzechotek;
– bardzo miękkie, wygodne i komfortowe dla maleństwa materiały;
– wbudowane wibracje i różnego rodzaju melodie;
– łatwe wprawianie bujaczka w ruch poprzez prosty ruch dziecka, zapewniające mu odprężenie przez przyjemne i delikatne kołysanie.
Warto również zauważyć, że leżaczek ten został stworzony z myślą o niemowlakach – praktycznie od urodzenia do osiągnięcia przez nie wagi 9 kilogramów (co ma miejsce zazwyczaj około 9 miesiąca życia dziecka).
Doskonale sprawdzi się także jako prezent dla świeżo upieczonych rodziców, który odciąży ich i tak spracowane w tym czasie kręgosłupy i da im prawdziwą chwilę oddechu. Nie daj się zwariować! Godzina dziennie spędzona przez maleństwo w tego typu leżaczku to naprawdę nic złego, a dla Ciebie ta wyrwana godzina w ciągu dnia niejednokrotnie może się okazać bezcenna. Tego rodzaju leżaczki zostały stworzone jako ułatwienie, nam rodzicom codziennego funkcjonowania z maleństwem. Zatem, dlaczego mielibyśmy z nich nie korzystać?
Nie zastanawiaj się dłużej, bo nie ma takiej potrzeby i zainwestuj już dziś w cudowny leżaczek Chicco Jolie! Z pewnością nie pożałujesz, a może się nawet okazać, że była to dla Ciebie najlepsza inwestycja od lat. Oferta różnego rodzaju leżaczków bujaczków na rynku akcesoriów dziecięcych jest ogromna, ale tylko Chicco Jolie oferuje Ci wszystko to, co najlepsze w naturalnej oprawie drewnianych zabawek i bardzo atrakcyjnej cenie! Nie zwlekaj, bo leżaczek docenia bardzo wielu rodziców, a ich ilość na rynku niestety jest ograniczona, także nie pozwól na to, aby zabrakło go właśnie dla Ciebie i skuś się na ten zakup już dziś!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here