mcdonaldz

McDonald to miejsce dla Polaków kultowe. W którym mieście by się nie pojawił tam są tłumy. Ludzie wydają krocie na jedzenie zabierając przy okazji całe swoje rodziny. Nie ma znaczenia czy to dziecko, które ma dwa miesiące czy dziesięć lat to z nimi jedzie.

Ma to swoje wady i zalety. Na pewno nie jest to zdrowe jedzenie i rodzice, którzy zabierają na nie swoje dzieci powinni poważnie sobie to przemyśleć. Na pewno jedną z przyczyn tego, że dziecko kochają to jedzenie są zabawki w mcdonaldzie, które przy okazji zamawiania jedzenia dziecko otrzymuje.

Nawet, jeśli to malutka zabaweczka to na dzieci działa to jak bardzo przyciągająco i dziecko chce tam pojawiać się coraz częściej. McDonald dobrze wymyślił taką promocje, dlatego dzisiaj zarabiają w Polsce bardzo dużo pieniędzy. Zabawka nie jest warta dużo, ale jeśli chce się być modnym to trzeba ją mieć.

To jak postrzegają nas inne osoby, inni rodzice jest dla nas bardzo ważne. Często jest to dla nas ważniejsze niż wszytko inne i to akurat nie jest najlepsze dla nas i dla naszego dziecka rozwiązanie. Trzeba się nad tym wszystkim poważnie zastanowić.

Happy Meal

Zestawy happy meal są bardzo popularne i mogą zawierać bardzo rożne zabawki. To ciągle się zmienia, bo ludzie by się tym znudzili i by nie chcieli z tego korzystać, a nie o to tutaj chodzi. Może to być bohater typu spiderman, który zmienia się w innego znanego bohatera. Jedna figura zmienia się w dwóch bohaterów, a figurek jest kilka. Tam cały czas myślą, w jaki sposób przyciągnąć dzieci w różnym wieku żeby chciały z rodzicami jeść hamburger i inne zestawy. Gołym okiem widać, że to bardzo dobrze działa, bo ludzie lgną do sieci McDonald i raczej się to nie zmieni w najbliższym czasie.

frytki hamburger

Jeśli chodzi o to czy wszystkie te zabawki są dostępne to najlepiej dowiedzieć się na miejscu. Im wcześniej przyjdziemy po nową kolekcje tym mamy większe szanse na skompletowanie jej całej. Dziecko na pewno będzie z tego zadowolone, a McDonald może nam tym zarobić. Na takich zabawkach można później zarobić, bo wielu rodziców szuka brakujących elementów do kolekcji. Sprzedawane są później na różnych portalach aukcyjnych. Jeśli nasze dziecko czegoś potrzebuje do kolekcji to wystarczy trochę posiedzieć i można będzie to znaleźć.

Zabawki dla dziecka

Bardzo często po pojawieniu się jakiejś bajki albo filmu od razu McDonald oferuje zabawki z tymi postaciami. Może to być też wcześniej, jako promowanie takiego wydarzenia. Jest to bardzo dobra firma marketingu stosowana na całym świecie. Polacy, jako że pokochali sieć restauracji McDonald to chętniej po to wszystko sięgają. Niektóre osoby jadą bardzo daleko do McDonalda, dlatego nie ma się, co dziwić, że ta sieć bije rekordy popularności. Jeśli do dużego miasta przyjdzie przedszkole to gdzie idzie w pierwszej kolejności? Oczywiście, że do McDonalda to pewnego rodzaju tradycja, można powiedzieć, że tam trzeba się pokazać.

Nie znajdziemy zbyt wiele dzieci, które nigdy tutaj nie były. Konsekwencje będą widoczne takimi żywieniem po kilku latach. Rodzice dziwią się, że ich dzieci nie chcą jeść warzyw i ogólnie zdrowego jedzenia, ale na hamburgera mają ochotę o każdej porze dnia i nocy. Jeśli tak dzieje się w naszym domu to trzeba się zastanowić nad tym, co z tym dalej zrobić.

Zabawki można mieć nie chodząc do McDonalda, bo można je kupić. Jeśli nasze dziecko ma być na czasie albo lubi jakieś postacie, podobają mu się to bez większego problemu można będzie to wszystko kupić. Warto nad takim rozwiązaniem się zastanowić, bo na pewno niesie ze sobą wiele korzyści. Zabawki z McDonalda

zabawki w mcdonaldzie

Na pewno te zabawki, które dzisiaj są dostępne za jakiś czas będą zastąpione innymi. Jeśli chcemy wiedzieć, co teraz jest modne to można odwiedzić stronę McDonald i tam wszystkiego się dowiemy. Widzimy, co oferują i w jaki sposób można będzie to zdobyć. Zabawki na pewno dziecku się przydadzą, ale trzeba też patrzeć, jakie nawyki żywieniowe nasze dziecko po nas dostanie.

Później mamy pretensje do dziecka, że nie chce jeść surówek czy sałatek, ale przecież tego wszystkiego nauczyliśmy dziecko my rodzice i trzeba mieć tego świadomość. Nie jest łatwo dzisiaj wszystko razem pogodzić, bo z jednej strony jest pokusa, chcemy dziecku dać wszystko, co jest mu potrzebne, a z drugiej strony są problemy. Jeśli nasze dziecko raz na jakiś czas zamówi zestaw happy meal to mu się nic nie stanie, ale jeśli to jest nasza tradycja to niestety, ale możemy mieć z tego w przyszłości poważne problemy. Rodzice nigdy nie powinni do takich sytuacji dopuszczać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here