Nibylandia w Katowicach

Twoje dziecko na pewno ma czasem chęć na wizytę w niezwykłym miejscu, w którym będzie mogło spędzić czas z rodzeństwem lub kolegami na zabawie. W miejscu, w którym wolno biegać, mówić głośniej niż zwykle i w którym nikt nie będzie narzekał, że przeszkadza to sąsiadom. Jeśli w dodatku mieszkasz w Katowicach i chciałbyś znaleźć dla siebie chwilę relaksu, oddając dziecko pod opiekę odpowiedniej osoby, Nibylandia jest właśnie dla Ciebie!

Raj dla dzieci: Nibylandia – Katowice

Przede wszystkim czeka na nie mnóstwo atrakcyjnych miejsc i zabaw, które pozwolą mu na rozwijanie wyobraźni. Dziewczynki będą mogły zostać księżniczkami, chłopcy piratami, a wszyscy wspólnie wykreują swój nowy, wymarzony świat.

Z myślą o tym, co dzieci lubią najbardziej, Nibylandia przygotowała dla nich cały labirynt sal tematycznych. Znajdują się tam między innymi Magiczny Las Elfów z komnatą Pani Światła i Księżycową Dziuplą, Tęczowa Dolina z Kładką Kucyków i Kołderką Pomarańczy, Zamek Księżniczki, Statek Piratów i mnóstwo innych atrakcji. Wszystkie one zostały przygotowane w sposób bezpieczny dla dzieci, a jednocześnie pozwalający na ich rozwój psychomotoryczny. Będą mogły tutaj odgrywać własne scenki i układać całe scenariusze zabaw, wcielać się w wymarzone role i przeżywać fantastyczne przygody.

Dla najmłodszych, którzy są jeszcze poniżej czwartego roku życia, przygotowano specjalną, bezpieczną strefę. Znajdują się w niej przeszkody dostosowane do możliwości maluszków, aby mogły je pokonywać, doskonale się przy tym bawiąc i rozwijając swoje możliwości ruchowe. Jest to strefa odgrodzona od części przeznaczonej dla starszych, dzięki czemu zapewni spokój i rozrywkę najmłodszym. Zatoka Maluchów znajduje się też w pobliżu Loży Rodziców, abyś mógł z odległości kontrolować, co dzieje się z twoim dzieckiem.

Co przygotowano dla Ciebie?

Spędzając wakacje z dzieckiem, na pewno marzysz o zapewnieniu mu dobrej rozrywki, więc Nibylandia pomoże Ci w spełnieniu tego pragnienia. Oprócz tego, zasiadając w Loży Rodziców, będziesz mógł skupić uwagę na czymś innym niż kolejna zabawa, którą należy wymyślić, aby zainteresować dziecko. To chwila dla Ciebie – na odrobinę relaksu, bez obawy, że maluchowi mogłoby się w tym czasie coś stać.

Przygotowane dla rodziców wygodne miejsca pozwalają na oglądanie telewizji, przeglądanie kolorowej prasy i zapewniają dostęp do internetu. Będziesz mógł także napić się tutaj kawy, przekąsić coś, porozmawiać z innymi, nowo poznanymi rodzicami czy swoimi przyjaciółmi, z którymi tutaj przyjdziesz.

Na koniec warto wspomnieć, że Nibylandia w Katowicach zapewnia także możliwość zorganizowania przyjęcia urodzinowego, podczas którego dzieci otrzymają poczęstunek i możliwość wspólnej, kilkugodzinnej zabawy. W ofercie także dodatkowe atrakcje, takie jak malowanie buziek, obecność animatora lub klauna, fontanna z czekoladą lub piniata urodzinowa. Dzięki takim atrakcjom urodziny w Nibylandii na pewno będą niezapomniane!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here