Scootandride Highwaykick 2w1

Scootandride Highwaykick 2w1 stanowi połączenie hulajnogi oraz rowerka biegowego. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla osób, które jakość wykonania stawiają na pierwszym miejscu. Inwestując w pojazd znanego i cenionego producenta można mieć pewność, że przez długi czas pozostanie on w nienaruszonym stanie. Jest on dedykowany dzieciom od 1 do 5 lat (82-118 cm wzrostu, maksymalne obciążenie 50 kg). Taka inwestycja opłaca się najbardziej! Konstrukcja dopasowuje się do aktualnych potrzeb oraz oczekiwań dziecka. Docenią to w szczególności ci, którzy cenią sobie nowoczesne, a zarazem praktyczne rozwiązania.

Wysoka funkcjonalność

Scootandride Highwaykick 2w1 zachwyca nieprzeciętną funkcjonalnością. Prosty mechanizm sprawia, że bez użycia specjalistycznych narzędzi zamienimy hulajnogę w rowerek biegowy i odwrotnie. Jest to zadanie łatwe i szybkie, a więc każdy sobie z nim poradzi. Dodatkowym plusem jest niskie ryzyko pobrudzenia się. Oczywiście wszelkie elementy konstrukcyjne są kompleksowo zabezpieczone, co ogranicza ryzyko m.in. niepożądanego złożenia się kierownicy podczas jazdy.

Staranne wykonania

Prezentowana Hulajnoga Scootandride została wykonana z troską o najmniejsze detale, dzięki czemu nawet najbardziej wymagające osoby będą zadowolone. Nowoczesne wzornictwo przyciąga spojrzenia wszystkich wokół. Szeroki wybór kolorów sprawia, że każdy znajdzie wariant odpowiedni dla siebie. To również idealna opcja na prezent! Korzystna cena zachęca do dokonania zakupu. Warto uwzględnić, że model Highwaykick 2w1 może niezawodnie posłużyć nawet kilka lat.

Stabilna konstrukcja

Hulajnoga Highwaykick 2w1 została zaprojektowana zgodnie z rygorystycznymi zasadami ergonomii, dzięki czemu nie stanowi żadnego zagrożenia dla malucha. Pojazd jest w pełni bezpieczny, a zarazem komfortowy w użytkowaniu. Stabilna konstrukcja zmniejsza ryzyko upadku. Koła zostały wykonane z amortyzującego wstrząsy tworzywa, więc rodzaj podłoża nie ma większego znaczenia. Ponadto, tylne koło zostało wyposażone w błotnik oraz prosty w obsłudze hamulec.

Nieprzeciętna wytrzymałość

Rama ze stali jest niezwykle trwała, co zmniejsza ryzyko wystąpienia przedwczesnych uszkodzeń lub śladów użytkowania. Model Highwaykick 2w1 jest wyjątkowo trwały, a dodatkowo nie wymaga specjalistycznej konserwacji. Przetrwa w nienagannym stanie nawet najbardziej intensywną eksploatację, a więc jest to wyśmienita propozycja dla osób, które racjonalnie inwestują gotówkę. Podest hulajnogi został pokryty antypoślizgową powłoką, co pozytywnie wpływa na stopień bezpieczeństwa dziecka. Innowacyjny system safety-pad chroni przed przewróceniem się na nierównej nawierzchni.

Profilowane siedzisko

Highwaykick 2w1 to pojazd wyposażony w miękkie, profilowane siedzisko. Maluch jeżdżący na rowerku biegowym może przyjąć dogodną pozycję, która nie stanowi zagrożenia dla układu kostnego. Nie trzeba więc obawiać się dyskomfortu i innych niedogodności. Warto wspomnieć, że prezentowany model nie posiada żadnych ostrych krawędzi, które mogłyby skaleczyć dziecko.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here