restauracja mc donalds

Dla dzieci bardzo ciekawe i interesujące są zabawki happy meal. Zabawki happy meal kilkanaście lat temu wprowadził McDonald i od tamtego czasu bardzo dobrze się one przyjęły i stały się naprawdę bardzo popularne i pożądane przez dzieci. To był naprawdę bardzo dobry chwyt marki i od tamtego czasu bardzo często są oni rozpoznawali przez zestawy dla dzieci happy meal..

Zabawki happy meal dostępne są w restauracjach McDonald przy zakupie zestawów obiadowych dla dzieci. W takim zestawie poza zabawką mamy również kanapkę dla naszego dziecka, napój, przekąskę i zdrowy dodatek. I znaleźć się tam może na przykład jabłko, hamburger, soczek czy owoco-jogurt. Obecnie samemu dobieramy sobie, co chcielibyśmy znaleźć w zestawie z wybranych artykułów i nasze dziecko same może zadecydować co akurat chciałoby zjeść.

Zabawki happy meal nie są cały czas takie same i cały czas się one zmieniają!

Daje nam to bardzo duże urozmaicenie i pewność, że nie będą się nam one powtarzały. Za każdym razem dostępnych jest aż kilka rodzajów zabawek do wybrania z danej kategorii tematycznej i nasze dziecko samo zadecyduje jaką zabawkę najbardziej chciałoby mieć. Zazwyczaj dostępnych mamy około pięciu do dziesięciu różnych zabawek, które co kilka tygodni zmieniają się i firma wprowadza wtedy zupełnie nowe zabawki.

zabawk wi happy meal

Zabawki happy meal są naprawdę różne i nigdy nie wiemy, co akurat może się trafić. Bardzo często są one związane z ulubionymi bajkami czy filmami naszych dzieci, które akurat trafiają do kina. Pojawiają się również ulubieni bohaterowi książkowi czy modne gadżety. Zabawki bardzo często są również interaktywne lub edukacyjne i firma naprawdę bardzo dba o to, aby były one różnorodne i bardzo ciekawe. Wszystko zależy również od pory roku oraz od świąt, jakie akurat nadchodzą i to jest bardzo ciekawe, że zabawki happy meal są tematyczne.

Firma dzięki tym zabawkom pokazuje jak bardzo, przyjazna jest dla rodziców oraz dzieci. Dba o swoich najmłodszych klientów i sprawia, że dzieci czują się w tych restauracjach o wiele lepiej i bardzo chętnie tutaj przychodzą. Mają pewność, że zawsze dostaną jakaś ciekawą i interesującą zabawkę, którą będą mogły zabrać ze sobą do domu oraz bawić się nią podczas jedzenia swojego zestawu happy meal. Dzieci bardzo chętnie odwiedzają McDonald i uwielbiają zamawiać sobie zestawy kappy meal i wybierać najlepszą i najfajniejszą dla siebie zabawkę.

Tym bardziej, że za każdym razem zestawy z zabawkami będą inne i nie będą się im one powtarzały. To jest naprawdę bardzo ciekawy pomysł firmy, który sprawił, że restauracje McDonald są przyjazne rodzinom z dziećmi. Dorośli mogą mieć pewność, że zabawki happy meal są bezpieczne oraz przyjazne dla dzieci. Są one produkowane z różnymi atestami i z pewnością, że nie zawierają w sobie żadnych niebezpiecznych elementów oraz zrobione są z bezpiecznych materiałów.

mc donalds

Takie zabawki są również bardzo często edukacyjne, więc to dodatkowy plus, ponieważ nasze dziecko może się na nich uczyć różnych rzeczy i ciekawostek. Czasami pojawiają się nawet książeczki, więc możemy je czytać naszym dzieciom. Taki zestaw happy meal zarówno bawi, jak i uczy nasze dziecko! Zabawki happy meal znajdziecie dostępne w każdej restauracji McDonald i do jednego zestawu dla dziecka dodawana jest jedna zabawka z aktualnej oferty sklepu. Jednak to dziecko zdecyduje jaką chciałoby otrzymać w zależności od dostępności w restauracji. Przez te wszystkie lata, gdy dostępne są zabawki happy meal pojawiło się ich naprawdę bardzo, bardzo dużo! Zawsze dziecko będzie mogło dobrać jakąś dla siebie i na pewno będzie z niej bardzo zadowolone.

Zabawki happy meal, to na przykład różne zwierzątka, pojazdy, samochody, koniki, postaci z modnych bajek lub filmów, puzzle, książki, akcesoria sportowe, mini gry, klocki, figurki, przytulanki oraz wiele, wiele innych. Firma ma cały czas świetne pomysły na nowe zabawki happy meal i na pewno cały czas będą pojawiały się nowe i jeszcze ciekawsze figurki i zabawki.

Zabawki happy meal sprawią, że Wasze dziecko będzie bardzo chciało odwiedzać restaurację McDonald i zamawiać zestawy dla dzieci. Jeśli obawiacie się, że Wasze dziecko nie będzie chciało jeść, to macie pewność, że za sprawą zabawek happy meal będzie chciało zamówić sobie zestaw obiadowy. Dzieci je naprawdę uwielbiają i powinniście sami się o tym przekonać i zabrać swoje dziecko do najbliższej restauracji McDonald i złożyć zamówienie. Sami przekonacie się, że te zabawki są naprawdę bardzo dobrej jakości i bardzo ciekawe. Będziecie zadowoleni.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here