Zimowe spacery z noworodkiem

W niedalekiej przyszłości spodziewasz się narodzin maleństwa? Nie masz dla niego wózka, a Twoje fundusze niestety są znacznie ograniczone? Nie martw się, przecież istnieje wiele alternatyw. Możesz rozważyć kilka opcji, w tym między innymi zakup wymarzonego wózka dla Twojego dziecka na raty lub kupno wózka używanego, które dosyć mocno tracą na cenie, ale zazwyczaj wcale nie tracą na jakości i komforcie użytkowania. Jak zabrać się do zakupu wózka używanego dla Twojego maleństwa?
Najpierw warto rozeznać się w ofercie wózków na rynku i znaleźć takie, które odpowiadałyby w pełni naszym wymaganiom i były jak najbardziej dostosowane do naszych potrzeb. Z pewnością jest w czym przebierać, więc aby przeprowadzić taki solidny research warto poświęcić na to trochę sił i czasu. Kiedy już uda nam się odnaleźć najlepszy dla nas model i markę wózka powinniśmy przystąpić do poszukiwania najbardziej atrakcyjnej oferty sprzedaży tego właśnie wózka w używanym, ale zadowalającym nas stanie. Istnieje wiele serwisów internetowych oferujących na sprzedaż wózki dziecięce używane. Tego rodzaju wózek możemy odkupić zarówno od osoby prywatnej lub od firmy, która zajmuje się skupem i sprzedażą takiego asortymentu. Jeśli decydujemy się na zakup od osoby prywatnej warto odnaleźć interesującą nas ofertę w naszej najbliższej okolicy i odebrać wózek bezpośrednio od dotychczasowego właściciela, aby nie paść ofiarą oszustwa.
Co wiąże się z zakupem używanego wózka dziecięcego? Jakie są plusy i minusy tego rodzaju transakcji? Otóż, jak się okazuje cena takich wózków jest zazwyczaj bardzo atrakcyjna w stosunku do zakupu nowego wózka. Co więcej, jeśli uda nam się znaleźć naprawdę dobrą ofertę sprzedaży jakość i stan takiego wózka może naprawdę niewiele odbiegać od tego, kupionego jako nowy prosto z firmowego salonu. Bardzo często stan takich wózków jest praktycznie idealny. W związku z czym, dlaczego mielibyśmy się nie skusić i przepłacać w salonie za zakup nowego wózka, tym bardziej jeśli nie stać nas na poniesienie aż tak wysokich kosztów. Cena nowego wózka potrafi przerastać cenę zakupu używanego nawet kilkukrotnie. Zatem przebitka cenowa w tym wypadku jest ogromna.
Jedyne ryzyko, jakie wiąże się z zakupem wózka używanego to brak zapewnienia serwisu w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów z wózkiem, które przecież zwłaszcza w odniesieniu do używanego wózka mogą przytrafiać się znacznie częściej, niż w razie zakupu nowego. Dlatego też warto poszukać wózka, do którego części zamienne będą łatwo dostępne i w którym drobne naprawy będzie mógł wykonać jakiś prosty rzemieślnik, mieszkający w naszej okolicy, bądź nawet my sami. Pamiętaj, współcześnie bardzo wielu ludzi decyduje się na zakup rzeczy używanych, zwłaszcza przy dzieciach, które przecież tak szybko z wszystkiego wyrastają. Po kilku latach od urodzenia wózek z pewnością dawno pójdzie w odstawkę, a w zamian za to pojawią się wtenczas zupełnie inne, nowe wydatki. Co za tym idzie, jeśli Twoje fundusze rodzicielskie są ograniczone nie przepłacaj już na starcie Waszej przygody z dzieckiem, przecież wcale nie musisz tego robić!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here