Szanowni Państwo,

gdzie udać się z małym dzieckiem na spacer? Wielu rodziców zadaje sobie takie pytanie po kilkunastu wizytach w tym samym parku. Czy z maluchem w wózku można odkryć nowe miejsca, poznać ciekawe obiekty historyczne, spotkać się z dziką przyrodą?

Nasza inicjatywa wychodzi naprzeciw tym dylematom. Jest adresowana przede wszystkim do rodziców z niemowlętami i małymi dziećmi, którzy pragną spędzić weekend lub popołudnie na twórczej wycieczce, podczas której poznać można nowe miejsca, a jednocześnie pozwolić maluchowi wybiegać się lub poraczkować.

Wózking.pl to całkowicie świeże spojrzenie na wczesny okres wychowania dziecka. Polecane przez nas trasy są kompleksowym produktem turystycznym, do samodzielnego wykorzystania lub modyfikacji w terenie. Rodzice, którzy zdecydują się na wykorzystanie naszej propozycji, nie muszą zaprzątać sobie uwagi planowaniem trasy. Wystarczy, że wydrukują Państwo mapkę i opis. Od razu można udać się w teren, zarówno z użyciem komunikacji publicznej, jak i samochodu.

Polecamy nie tylko trasy, ale także miejsca piknikowe (dobre do wypuszczenia malucha na zieloną trawkę, gastronomię przy szlaku i możliwości doraźnego skrócenia wycieczki w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń.

Podsumowując - Wózking.pl to w pełni kompaktowy i innowacyjny pomysł dla zabieganych rodziców.

Jeśli na spacer, to najlepiej po lekturze strony Wózking.pl.

pobierz oświadczenie dla prasy

Copyright © 2013-2015 wozking.pl