Drukuj

Do Mediów

Szanowni Państwo,

gdzie udać się z małym dzieckiem na spacer? Wielu rodziców zadaje sobie takie pytanie po kilkunastu wizytach w tym samym parku. Czy z maluchem w wózku można odkryć nowe miejsca, poznać ciekawe obiekty historyczne, spotkać się z dziką przyrodą?

Nasza inicjatywa wychodzi naprzeciw tym dylematom. Jest adresowana przede wszystkim do rodziców z niemowlętami i małymi dziećmi, którzy pragną spędzić weekend lub popołudnie na twórczej wycieczce, podczas której poznać można nowe miejsca, a jednocześnie pozwolić maluchowi wybiegać się lub poraczkować.

Wózking.pl to całkowicie świeże spojrzenie na wczesny okres wychowania dziecka. Polecane przez nas trasy są kompleksowym produktem turystycznym, do samodzielnego wykorzystania lub modyfikacji w terenie. Rodzice, którzy zdecydują się na wykorzystanie naszej propozycji, nie muszą zaprzątać sobie uwagi planowaniem trasy. Wystarczy, że wydrukują Państwo mapkę i opis. Od razu można udać się w teren, zarówno z użyciem komunikacji publicznej, jak i samochodu.

Polecamy nie tylko trasy, ale także miejsca piknikowe (dobre do wypuszczenia malucha na zieloną trawkę, gastronomię przy szlaku i możliwości doraźnego skrócenia wycieczki w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń.

Podsumowując - Wózking.pl to w pełni kompaktowy i innowacyjny pomysł dla zabieganych rodziców.

Jeśli na spacer, to najlepiej po lekturze strony Wózking.pl.

pobierz oświadczenie dla prasy

Radio MerkuryGość Babiego Lata

Null

posłuchaj audycji

Telewizja PolskaZapraszamy na kawę

Null

obejrzyj program

Telewizja PolskaKawa czy herbata

obejrzyj program

Copyright © 2013-2015 wozking.pl