Drukuj

Odpowiedzialność

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Korzystanie z serwisu Wózking.pl oznacza akceptację przytoczonych niżej zasad Polityki Prywatności:

 

  1. Autorzy serwisu Wózking.pl zastrzegają sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę wykorzystującą w jakikolwiek sposób serwis Wózking.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.
  2. Autorzy serwisu Wózking.pl zobowiązują się do ochrony wszelkich danych Użytkowników i nie udostępniania ich osobom trzecim.
  3. Korzystając z serwisu Wózking.pl możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych. Niepodanie wymaganych danych, uniemożliwi korzystanie z usług, których dotyczą.
  4. Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania wiadomości osobom, które udostępnili swoje dane kontaktowe. Wiadomości stanowią informacje bezpośrednio dotyczące serwisu Wózking.pl (np. nowości w serwisie, zmiany Regulaminu), niekomercyjne listy (np. życzenia, bezpieczeństwo w Internecie itp.) oraz reklamy komercyjne zamówione w serwisie Wózking.pl.
  5. Treść wysyłanych reklam komercyjnych jest weryfikowana m.in. pod kątem zgodności z prawem oraz optymalizowana ich wielkość i ograniczana częstotliwość wysyłania (raz w tygodniu).
  6. Niektóre strony Wózking.pl mogą wykorzystywać ciasteczka "cookies". Są to niewielkie pliki tekstowe przechowywane na komputerze odwiedzającego serwis internauty, identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji.


Informujemy, że autorzy serwisu Wózking.pl dokładają wszelkich starań aby wszystkie informacje wyświetlane na stronach i te wysyłane były zgodne z prawem, nie naruszały niczyjej prywatności oraz by w żaden sposób nie utrudniały korzystania z serwisu Wózking.pl.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

 

  1. Prezentowane w serwisie Wózking.pl propozycje tras są jedynie sugestiami i nie zobowiązują nikogo do niczego, w szczególności do ścisłego podążania zaznaczonymi szlakami.
  2. Autorzy strony nie ponoszą odpowiedzialności za wszelkie zdarzenia i wypadki zaistniałe na trasie. Korzystanie z serwisu Wózking.pl jest dobrowolne i odbywa się wyłącznie na odpowiedzialność użytkownika.
  3. Przebieg tras może się w rzeczywistości różnić od opisanego w serwisie Wózking.pl. Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za zagubienia na trasie i pomyłki topograficzne.
  4. Stan szlaków, a w szczególności ich nawierzchnia, może się różnić od opisanej w serwisie. Nawierzchnia może się zwłaszcza zmieniać w zależności od pory roku, opadów atmosferycznych, burz, erozji wszelkiego rodzaju i innych. Stan szlaków może być odmienny od opisanego z uwagi na leżące drzewa, rozrastające się korzenie, wyrzucane śmieci i inne.

COPYRIGHT

Całość lub fragmenty tego portalu są własnością jego twórców: Rafał Gacek, Kamil Hajdukiewicz, Witold Stasiewski. Wykorzystanie lub kopiowanie jakichkolwiek jego fragmnentów lub całości jest zabronione i wymaga zgody wyżej wymienionych osób.

 

 

Copyright © 2013-2015 wozking.pl